O szkole

Zespół Szkół Krzanowice

W Zespole Szkół uczniowie kształcą się na trzech poziomach edukacyjnych:

  • pierwszy – nauczanie zintegrowane
  • drugi – klasy I-VI Szkoły Podstawowej
  • trzeci – klasy I-III Gimnazjum

Dzieci i młodzież o szczególnych potrzebach edukacyjnych mają zapewnioną pomoc w postaci zajęć rewalidacji indywidualnej, zespołów wyrównawczych i zajęć korekcyjno-kompensacyjnych prowadzonych przez nauczycieli specjalistów. W Zespole uczy się od klasy I Szkoły Podstawowej dwóch języków: angielskiego jako języka obcego i niemieckiego jako języka mniejszości narodowej. Swoje zainteresowania i zdolności uczniowie rozwijają na licznych kółkach zainteresowań, np. informatycznym, teatralnym, wokalnym, tanecznym, plastycznym, kółkach przedmiotowych. Uczniowie działają także w organizacjach szkolnych takich jak: LOP, PCK, TPD, UKS oraz w Samorządach Uczniowskich.

Zespół oraz wchodzące w jego skład: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum posiadają swoje statuty. Nauczyciele co roku opracowują plany wychowawcze i profilaktyczne, oceniają uczniów zgodnie z wewnątrzszkolnym systemem oceniania, określają standardy jakie uczeń musi spełnić na poszczególne oceny z każdego przedmiotu. Wszystko to wynika nie tylko z obowiązujących przepisów prawa oświatowego, ale przede wszystkim z troski o prawidłowy rozwój uczniów pod względem dydaktycznym, wychowawczym, zdrowotnym i fizycznym.


Logo - Lepsza Szkoła_html_1dc0391ewiarygodna szkoła

Najlepsi uczniowie Zespołu Szkół

  • Weronika Ossowska

    klasa I c SP
    wyróżnienie

  • Vanessa Slotosch

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Andrea Wojak

    klasa III b Gimnazjum
    średnia ocen: 5,51

  • Kacper Kuziak

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Dominika Kubny

    klasa III a Gimnazjum
    średnia ocen: 4,77

  • Agnieszka Wydra

    klasa I b SP
    wyróżnienie

  • Patryk Hasse

    klasa III a Gimnazjum
    średnia ocen: 4,82

  • Sara Newrzela

    klasa III b SP
    wyróżnienie

  • Sara Lopocz

    klasa II b Gimnazjum
    średnia ocen: 4,88

  • Nikola Strzeduła

    klasa V SP
    średnia ocen: 4,75

  • Anna Wiszkony

    klasa V SP
    średnia ocen: 5,27

  • Szymon Plura

    klasa VI SP
    średnia ocen: 5,08

  • Justyna Neblik

    klasa II a Gimnazjum
    średnia ocen: 5,18

  • Nadia Holubek

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Wiktoria Drzymała

    klasa III b SP
    wyróżnienie

  • Kinga Maindok

    klasa VI SP
    średnia ocen: 4,79

  • Wiktoria Deeg

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Szymon Herzog

    klasa I a Gimnazjum
    średnia ocen: 5,34

  • Karmen Kretek

    klasa IV SP
    średnia ocen: 5,02

  • Magdalena Gębska

    klasa I a SP
    wyróżnienie

  • Natalia Siwoń

    klasa I a SP
    wyróżnienie

  • Dominik Mrowiec

    klasa I a Gimnazjum
    średnia ocen: 5,03

  • Karolina Znańska

    klasa II b Gimnazjum
    średnia ocen: 4,93

  • Oskar Sławik

    klasa III b SP
    wyróżnienie

  • Paulina Sławik

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Rafał Rodak

    klasa V SP
    średnia ocen: 4,75

  • Kamila Sławik

    klasa I a SP
    wyróżnienie

  • Dorota Himel

    klasa II b Gimnazjum
    średnia ocen: 4,96

  • Aleksandra Hołda

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Magdalena Kerner

    klasa I a SP
    wyróżnienie

  • Karolina Könighaus

    klasa I b SP
    wyróżnienie

  • Julia Kretek

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Sandra Gajda

    klasa I b Gimnazjum
    średnia ocen: 5,38

  • Dominik Wyglenda

    klasa V SP
    średnia ocen: 5,29

  • Karolina Witek

    klasa I b Gimnazjum
    średnia ocen: 4,80

  • Pascal Holajn

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Tobiasz Nachlik

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Martyna Rudek

    klasa IV SP
    średnia ocen: 5,18

  • Paulina Hanka

    klasa II a Gimnazjum
    średnia ocen: 4,78

  • Dawid Jendrzej

    klasa I a SP
    wyróżnienie

  • Oliwia Slotosch

    klasa V SP
    średnia ocen: 5,10

  • Natalia Kretek

    klasa I a Gimnazjum
    średnia ocen: 4,97

  • Sandra Poloczek

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Tobiasz Szypuła


  • Wiktoria Sławik

    klasa III b SP
    wyróżnienie

  • Marcel Lopocz

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Szymon Bielak

    klasa VI SP
    średnia ocen: 4,83

  • Kamil Raciak

    klasa I a Gimnazjum
    średnia ocen: 4,77

  • Emilia Gorzalnik

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Robert Kaszny

    klasa I b Gimnazjum
    średnia ocen: 4,77

  • Natalia Kaletka

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Zuzanna Barcik

    klasa I c SP
    wyróżnienie

  • Marta Černy

    klasa III b Gimnazjum
    średnia ocen: 4,75

  • Kamil Gołombek

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Justyna Hanka

    klasa II b Gimnazjum
    średnia ocen: 4,88

  • Oliwia Adamczyk

    klasa I b SP
    wyróżnienie

  • Katarzyna Wiszkony

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Emilia Zięć

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Paulina Miczajka

    klasa I a Gimnazjum
    średnia ocen: 4,98

  • Martyna Błaszczok

    klasa I b SP
    wyróżnienie

  • Adam Kucza

    klasa II a Gimnazjum
    średnia ocen: 4,85

  • Oliwia Stroka

    klasa III b SP
    wyróżnienie

  • Mateusz Pytel

    klasa II b Gimnazjum
    średnia ocen: 4,79

  • Dawid Pohlmann

    klasa III b SP
    wyróżnienie

  • Jakub Żarski

    klasa I b SP
    wyróżnienie

  • Paulina Herzog

    klasa VI SP
    średnia ocen: 5,14

  • Viktoria Klimaszka

    klasa I b SP
    wyróżnienie

  • Laura Śliwka

    klasa III b SP
    wyróżnienie

  • Gabriel Heide

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Patryk Ternka

    klasa I a SP
    wyróżnienie

  • Laura Żurek

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Julia Bortel

    klasa IV SP
    średnia ocen: 4,95

  • Szymon Nachlik

    klasa I b Gimnazjum
    średnia ocen: 5,41

  • Julia Jureczka

    klasa I a SP
    wyróżnienie

  • Julia Kerner

    klasa III b SP
    wyróżnienie

  • Patryk Kaszny

    klasa V SP
    średnia ocen: 4,96

  • Oliwer Polednik

    klasa III a SP
    wyróżnienie

  • Marta Plura

    klasa II SP
    wyróżnienie

  • Tomasz Burban

    klasa II b Gimnazjum
    średnia ocen: 5,07

  • Laura Kimel

    klasa I c SP
    wyróżnienie

  • Artur Machowski

    klasa III a Gimnazjum
    średnia ocen: 4,78

  • Adam Myschi

    klasa I c SP
    wyróżnienie